Társadalomtudományi Szabadulószoba: Kiútkeresés a weberi „vas ketrecből”
Idén társadalmi rejtélyekkel, bürokratikus útvesztőkkel és a modern világ túlracionalizált logikájával kell megküzdeni az Angelusz Róbert Társadalomtudományi Szakkollégium Weber-témájú szabadulószobájában.
Ha érdekelnek a társadalmi problémák, itt az alkalom, hogy egy szabadulószobában küzdj meg a fogyasztói kapitalizmus láthatatlan szabályaival! Társadalmi rejtélyek, bürokratikus útvesztők és a modern világ túlracionalizált logikája állja az utatokat – ez az ELTE Angelusz Róbert Társadalomtudományi Szakkollégium által szervezett Társadalomtudományi Szabadulószoba: Kiútkeresés a weberi „vas ketrecből”.
Ebben az interaktív játékban a többi csapattaggal együtt kell megfejtenetek a társadalom láthatatlan szabályait, legyőznötök a bürokrácia akadályait, és megoldanotok rejtélyeket, amelyek egyszerre szórakoztatóak és gondolatébresztők. A cél: megtalálni a kiutat a „vas ketrecből”, mielőtt végleg foglyul ejt a modern világ logikája… és rátok borulna a „sarkvidéki fagyos éjszaka”.
Jelentkezhetsz egyedül, barátaiddal vagy családtagjaiddal is, és ha összedolgoztok a feladatok megoldásában, akkor biztosan sikeresen kijuttok a szabadulószobából!
A program regisztrációköteles. Kérjük, hogyha mégsem tudsz jönni, időben töröld a foglalásod! (Egy játékban maximum 10 fő vehet részt. Egy személy maximum 5 helyet foglalhat.)


Only with Hungarian knowledge
Regisztrációköteles